fbpx
Контакт

+389 78 232 262

Работно Време

Пон-Сре-Чет :09:00-16:00 | Вто и Пет: 13:00-20:00 | Саб: 09:00-14:00

Закажи Термин

We are serious about your smile

Контакт

+389 78 232 262

Работно Време

Пон-Сре-Чет :09:00-16:00 | Вто и Пет: 13:00-20:00 | Саб: 09:00-14:00

Закажи Термин

We are serious about your smile

Контакт

Контактирајте не

чувствувајте се слободно да не контактирате

АДРЕСА

ул. Стив Наумов бр.49Б, Охрид

РАБОТНО ВРЕМЕ

Понеделник: 09:00-16:00
Вторник: 13:00 – 20:00
Среда: 09:00-16:00
Четврток: 09:00-16:00
Петок: 09:00-16:00
Сабota: 09:00-14:00
Недела: неработен ден

ТЕЛЕФОН

+389 46 200 600
+389 78 232 262

Е-ПОШТА

contact@dentoria.com.mk

Испратете ни порака

Дозволете му на тимот на Денториа да се грижи за вашето орално здравје и запомнете дека, со здравата и убава насмевка оставате свој личен печат каде и да одите.
Посетете ја нашата ординација

Ординацијата ПЗУ Денториа е синоним за здравје, практично размислување и секогаш во служба на пациентите.

македонски Albanian