fbpx
Контакт

+389 78 232 262 | +389 46 200 600

Работно Време

Пон-Сре-Чет-Пет :09:00-16:00 | Вто: 13:00-20:00 | Саб: 09:00-14:00

Закажи Термин

We are serious about your smile

Работно Време

Пон-Сре-Чет-Пет :09:00-16:00 | Вто: 13:00-20:00 | Саб: 09:00-14:00

Закажи Термин

We are serious about your smile

Закажи Термин

септември 2020
пон вто сре чет пет саб нед
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

По завршување на вашето закажување за термин проверете ја вашата е-пошта во inbox или спам.

По закажување на термин доколку ни е потребно повеќе инфо ќе бидете контактирани од страна на нашиот персонал.

ул. Стив Наумов бр.49Б, Охрид

Охрид, Македонија

Работно Време

Пон-Пет: 08:30-20:30 Саб: 08:30-14:30

Е-пошта

contact@dentoria.com.mk

ТЕЛЕФОН

+389 46 200 400 +389 78 232 262