fbpx
Контакт

+389 78 232 262

Работно Време

Пон-Пет :09:00-16:00 Сабота:09:00-14:00

Закажи Термин

We are serious about your smile

Контакт

+389 78 232 262

Работно Време

Пон-Пет :09:00-16:00 Сабота:09:00-14:00

Закажи Термин

We are serious about your smile

Закажи Термин

јули 2020
пон вто сре чет пет саб нед
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

По завршување на вашето закажување за термин проверете ја вашата е-пошта во inbox или спам.

По закажување на термин доколку ни е потребно повеќе инфо ќе бидете контактирани од страна на нашиот персонал.

ул. Стив Наумов бр.49Б, Охрид

Охрид, Македонија

Работно Време

Пон-Пет: 08:30-20:30 Саб: 08:30-14:30

Е-пошта

contact@dentoria.com.mk

ТЕЛЕФОН

+389 46 200 400 +389 78 232 262