fbpx
Kontakt

+389 78 232 262

Orë pune

Пон-Сре-Чет :09:00-16:00 | Вто и Пет: 13:00-20:00 | Саб: 09:00-14:00

Bëni një takim

We are serious about your smile

Kontakt

+389 78 232 262

Orë pune

Пон-Сре-Чет :09:00-16:00 | Вто и Пет: 13:00-20:00 | Саб: 09:00-14:00

Bëni një takim

We are serious about your smile

Контакт

Контактирајте не

чувствувајте се слободно да не контактирате

АДРЕСА

ул. Стив Наумов бр.49Б, Охрид

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон-Пет: 08:30-20:30
Саб: 08:30-14:30
Недела: неработен ден

ТЕЛЕФОН

+389 46 200 600
+389 78 232 262

Е-ПОШТА

contact@dentoria.com.mk

Испратете ни порака

Дозволете му на тимот на Денториа да се грижи за вашето орално здравје и запомнете дека, со здравата и убава насмевка оставате свој личен печат каде и да одите.
Посетете ја нашата ординација

Ординацијата ПЗУ Денториа е синоним за здравје, практично размислување и секогаш во служба на пациентите.

Macedonian Albanian