Контакт

+389 78 232 262

Работно Време

Пон-Пет: 08:30-20:30 Саб: 08:30-14:30

Закажи Термин

We are serious about your smile

Контакт

+389 78 232 262

Работно Време

Пон-Пет: 08:30-20:30 Саб: 08:30-14:30

Закажи Термин

We are serious about your smile

Закажи Термин

февруари 2020
пон вто сре чет пет саб нед
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

По завршување на вашето закажување за термин проверете ја вашата е-пошта во inbox или спам.

По закажување на термин доколку ни е потребно повеќе инфо ќе бидете контактирани од страна на нашиот персонал.

ул. Стив Наумов бр.49Б, Охрид

Охрид, Македонија

Работно Време

Пон-Пет: 08:30-20:30 Саб: 08:30-14:30

Е-пошта

contact@dentoria.com.mk

ТЕЛЕФОН

+389 46 200 400 +389 78 232 262